Pořádáte včelařskou akci? Dejte o ní vědět!

Kolegyně, kolegové navštěvující tento portál,

jistě jste zaznamenali, že obsahuje i rubriku s pozvánkami na včelařské akce. Rádi v ní zveřejníme i Vaši pozvánku na Vámi pořádanou akci.

Na úvodním obrázku Karla Jiruše vidíte momentku z akce, kterou si uspořádali a odpracovali včelaři a členové jednoho včelařského sdružení. Vlastně jaksi sami sobě a pro sebe

Zcela záměrně jsme chtěli tímto začít, jsou tu totiž viditelné souvislosti. Včelaři sobě a pro sebe … Portál Včelaři sobě se tak jmenuje právě proto, že by v něm měli sloužit včelaři včelařům.

V praxi tedy: pořádáte akci? Dejte vědět, pomůžeme s propagací a bude to prospěšné ostatním. Tím se kruh uzavře.

Principiálně: Prostor je určen pro propagaci akcí nekomerčního charakteru a akcí vzdělávacích. Jakkoliv je tato definice problematická, myšleny jsou tím akce, které nemají za prvořadý cíl přinést pořadateli zisk.

Zveřejnění je zcela zdarma. O zveřejnění či nezveřejnění si však dovoluje rozhodnout redakce portálu.

Pokud pořádáte nějakou zajímavou akci a stojíte o to, aby se objevila v kalendáři akcí na našem portálu, pošlete nám, prosíme, nejen základní informaci, ale také textové podklady. Velmi nám tím ulehčíte práci a zároveň pomůžete propagaci akce, již pořádáte. Portál má už nyní velmi dobrou návštěvnost a jeho sledovanost neustále roste.

Co bychom zejména v textové formě potřebovali:

Základní údaje:

  • místo konání, adresa
  • datum a hodina zahájení, trvání, ukončení
  • pořadatel, případně jeho web etc.
  • webová či facebooková stránka akce
  • anotace s programem a dalšími zajímavostmi
  • plakát, leták, ilustrační foto

Kontakt na redakci pro zasílání textů: akce@vcelarisobe.cz

Jakmile událost zaneseme do nastaveného kalendáře (to mohou udělat jen ti, kteří mají práva k upravování portálu), automaticky se také objeví na hlavní stránce vpravo in margine, kde jsou akce chronologicky řazeny podle časově nejbližších.

V některých případech s námi můžete sjednat i další způsoby propagace, například formou banneru na hlavní stránce, či článku. V tomto případě se jedná o tzv. mediální partnerství. Pokud o něm uvažujete, neváhejte nás oslovit. Podmínky partnerství řešíme individuálně.

Idea Včelaři sobě je založena na vzájemném sdílení informací mezi včelaři bez ohledu na spolkovou příslušnost či způsob včelaření. Portál je volně přístupný, založený na práci dobrovolníků. Včelaři zde slouží včelařům, a proto velmi rádi uveřejníme i Vaše další příspěvky, zejména pak:

  • reporty a fotoreportáže z Vašich akcí (to  je totiž cyklus uzavřeného kruhu, jenž je v principu velmi pozitivní do budoucna…)
  • příspěvky do mapy včelařsky zajímavých míst (staré včelíny, muzea, naučné stezky, farmy nabízející exkurze…)
  • komentáře k uveřejněným článkům
  • a samozřejmě i příspěvky do dalších rubrik s tématem dle Vašeho uvážení

Bylo by možno naplnit ideu včelaři sobě takto v praxi?

redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *